MY SME ARÉNA!

ARÉNU založila Adriana Seidlerová a svoje dvere otvorila v roku 1999. Urobila tak s cieľom vytvoriť platformu zdravého životného štýlu v Nitre, a to vo forme cvičenia. 

Śtúdio začínalo s aerobikom a svoje cvičenie upriamovalo na fyzickú stránku, na formovanie dokonalej postavy . Tým oslovilo všetky vekové kategórie, od malých detí v detskom aerobiku, cez ľudí s nadváhou, tehotné ženy, športovcov, atď.

Ponúkalo niečo nové a trendy, a preto  sa veľmi rýchlo stalo najvyhľadávanejším miestom na cvičenie aerobiku v Nitre.

Postupne  od aerobiku prešla ARÉNA k jóge a tá sa stala na dlhé roky  základným pilierom.

Naučili sme našich zákazníkov vnímať jógu ako životný štýl, ako niečo, čo v nich po ukončení hodiny vyvolá pocit radosti a šťastia. Naučili sme ich cítiť sa lepšie, vedieť sa ohnúť, byť viac flexibilný a ako  správne dýchať. Jóga sa pre mnohých  stala životným štýlom a prevenciou chorôb fyzických aj duševných.

ARÉNA sa snažila a snaží  čo najviac počúvať svojho zákazníka  a  tak sme sa rozhodli, že náš koncept trochu prispôsobíme , aby sme vyhoveli všetkým požiadavkám našich klientov .  Práve  preto sme sa rozhodli ARÉNU  rozšíriť, kde pod jednou strechou nájdete cvičenia znova pre všetkých, malých, seniorov, tehotné ženy aj ženy s babätkami, rôzne cvičenia ako jogu, pilates, sm system, megacore, individuálne cvičenia ako aj skupinové cvičenia formujúce myseľ, ale aj telo. Chceme vytvoriť miesto, kde sa ľudia budú stretávať a plnohodnotne tráviť svoj čas. Kde ľudia investujú do svojho zdravia, nielen fyzického , ale aj duševného. Toto je naša “nová” ARÉNA. Miesto pre celú rodinu pod jednou strechou!

Významnou zmenou je aj to, že na to, ako zakladateľka ARÉNY  nebudem sama, ale s mojou novou partnerkou, Luckou Bakó Klepancovou sa budeme snažiť vám vytvoriť nezabudnuteľné zážitky z cvičenia a presvedčiť vás, že náš projekt je to najlepšie čo môžete v Nitre “stretnúť”.

Aréna s vami už 25 rokov!

Zažijte spolu s nami radostné a účinné cvičenie, ktoré podporuje silu a celkovú kondíciu.
Tešíme sa na vás!
Návrat hore