FAQ

čo by ste mali vedieť

JE POTREBNÁ REZERVÁCIA VOPRED?

* Áno, rezervácia je vopred NUTNÁ. Miesto na vybranú lekciu si vyberiete na našej webovej stránke kliknutím na “PRIHLÁS SA NA HODINU” , alebo cez Instagram (link na rezervačný systém nájdete v profile) . Následne sa vám otvorí rezervačný systém, jednoducho kliknete na hodinu, ktorú chcete absolvovať a rezerváciu máte do minúty hotovú 🙂  Jednotlivé hodiny je možné kúpiť si aj online , permanentky a členstvo je možné zakúpiť si len na  recepcii Arény.

Po úhrade hodiny vám peniaze nebudú vrátené.

Potom už len stačí prísť k nám do ARÉNY najneskôr 15-10 minút pred začiatkom lekcie. ( Počas lekcie sa dvere budú uzamykať).

Potrebujem mať zaplatenú permanentku, aby bolo možné UROBiť si rezerváciu?

* Nie, rezerváciu si môžete urobiť aj bez platby vopred.

Idem cvičiť prvý krát, akú lekciu si mám vybrať?

* V rozvrhu si nájdete označené lekcie písmenami “Z” (začiatočníci), “SP” (stredne pokročilí), “P” (pokročilí) , ktoré sa líšia stupňom obtiažnosti. Ak si začiatočník, všímaj si najmä hodiny pri ktorých bude “Z”. Tieto lekcie sú fyzicky nenáročné. “SP” sú označené lekcie pre stredne pokročilých a  “P”  pokročilých.

Čo si mám priniesť so sebou?

*Pokiaľ ideš na jógu, potrebuješ jógamatku. Môžeš si priniesť vlastnú, alebo ti požičiame za poplatok 1€ . (Podložky po každom použití dezinfikujeme).

*Pokiaľ ideš na iné cvičenie, ako je jóga, prines si so sebou čisté tenisky (nie tie, v ktorých prídeš do ARÉNY, rešpektuj, že pri cvičení si chceme udržať čistotu).

Ako sa k vám dostaneme?

*Trasu a parkovanie nájdeš tu alebo . Parkovať sa dá na priľahlých uliciach. Klikni na obrázok auta alebo autobusu podľa toho, ako k nám prídeš. Vítaný bude každý, kto príde na bicykli. 🚴‍♀️🚴‍

Zažijte spolu s nami radostné a účinné cvičenie, ktoré podporuje silu a celkovú kondíciu.
Tešíme sa na vás!
Návrat hore

PARKOVANIE PRE AUTÁ

AUTOBUS VERZIA 01

AUTOBUS VERZIA 02