MEGACORE

Stroj MEGACORE poskytuje komplexné cvičenia pre posilnenie svalového korzetu a celkový rozvoj svalovej hmoty. Jeho inovatívny dizajn umožňuje efektívne trénovať rôzne svalové skupiny, poskytujúc významné výhody pre celkovú fyzickú kondíciu.

MEGACORE :

(lekcia sa vypláca vopred, po úhrade sa peniaze nevracajú)

Cvičenie na stroji, ktorý sa volá megacore , ktorý  efektívne kombinuje silu, vytrvalosť , kardio, stabilitu , flexibilitu a hlavne zapája a posilňuje stred tela (CORE) v každom jednom pohybe. Počas tréningu spálite približne 600cal. Tradičné cvičenie je s touto technikou neporovnateľné. Tréningy sú vhodné pre začiatočníkov aj pre pokročilých. Lekcia trvá 50 minút.

Benefity:

  • Redukcia telesnej hmotnosti
  • Tvarovanie postavy
  • Spevnenie centra tela
  • Natiahnutie a spevnenie tela
  • Jedinečnosť medzi cvičeniami
  • Individuálny prístup (max.4 osoby)

LEKTORI: , ADRI, LUCY, MIŠKA,  (sála 2 )

´´Z´´ = začiatočníci

´´SP´´ = stredne pokročilí

´´P´´ = pokročilí

MEGA - KRUHÁČ :

Cvičenie , ktoré vás vytrhne zo stereotypu. Komplexne posilňuje celé telo a kombinuje vaše aeróbne  a anaeróbne aktivity. Skladá sa z vybraných stanovíšť (tie sa odvíjajú od počtu cvičiacich) zameraných na rôzne svalové partie, medzi ktorými sa presúvate a putujete v “ kruhu” v určitom intervale určenom trénerom. Základným stanovišťom mega – kruháča je stroj (MEGACORE) , ktorý efektívne kombinuje silu, vytrvalosť, kardio, stabilitu, flexibilitu a hlavne zapája a posilňuje stred tela (CORE) v každom jednom pohybe. Tréning je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých.

LEKTORI: LULU, RASŤA, ADRI (sála 2 )

´´Z´´ = začiatočníci

´´SP´´ = stredne pokročilí

´´P´´ = pokročilí

Zažijte spolu s nami radostné a účinné cvičenie, ktoré podporuje silu a celkovú kondíciu.
Tešíme sa na vás!
Návrat hore